Błonnik, słowo-klucz w ustach dietetyków, propagatorów zdrowego odżywiania i sportowców. Miło nam poinformować, że dzięki badaniom prowadzonym przez technologów żywności współpracujących z naszą marką i naukowców z SGGW w Warszawie opracowano nową formułę makaronu z ekstra ilością błonnika owsianego. Opatentowaliśmy już produkt i jego wytwarzanie, uzyskując certyfikat bioproduktu. We wrześniu na zaproszenie SGGW wzięliśmy udział w konferencji naukowej, poświęconej m.in. prozdrowotnym właściwościom błonnika i wynikom naszych wspólnych działań.

Makaron z wysoką ilością błonnika dedykowany jest osobom dbającym o zdrową i zbilansowaną dietę oraz pasjonatom rożnych aktywności. Już wkrótce będzie go można kupić w naszym sklepie internetowym sklep.makaron.pl

Oficjalna premiera Czanieckiego wysokobłonnikowego nastąpi w przeddzień Światowego Dnia Makaronu, 24 października w Krakowie. W tym dniu przygotujemy dla Was coś ekstra! Zapraszamy już teraz na bicie Rekordu Guinessa i największe Pasta Party w historii!